Dvě hrazdy DOUBLE BAR TOP+MID střední a vysoká

Dvě rovné hrazdy DOUBLE BAR TOP+MID určené k trvalé instalaci na zahradě. Střední výška a vysoká je jsou ideální na shyby nebo muscle up.

Zakončení sloupu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
3.8.2021 3.8.2021 Zvolte variantu
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: O-DB-TM-PAT O-DB-TM-PRI Zvolte variantu
Značka: WOclub
17 999 Kč 18 899 Kč od 17 999 Kč
Kategorie: Outdoor
Záruka: 2 roky

Dvě rovné hrazdy na zahradu DOUBLE BAR TOP+MID, které jsou určeny k trvalému umístění na zahradu. Tato vysoká TOP a střední MID hrazdy jsou vhodné na shyb, pull up, muscle up a další cviky na hrazdě. Vhodná je pro uživatele menšího, středního i vysokého vzrůstu.

Konstrukce se skládá ze tří sloupů a hrazdy, které jsou k sobě spojeny šrouby přes podložku, která umožňuje dvě nastavení výšky hrazdy. Vysokou hrazdu TOP je možné umístit ve výškách +2,150 a +2,350, střední hrazdu MID ve výšce +1,300 a +1,500m nad terénem. Šířka hrazdy na úchop je 1400mm, individuálně v jiných šířkách a barvě po zakoupení OUTDOOR BAR INDIVIDUAL.

Materiál celé hrazdy je z kvalitní oceli o tloušťce 3mm. Hrazdy z trubky o rozměru DN33,7 jsou opatřeny speciálním matným černým lakem se strukturou, který se lépe drží a méně klouže. Hrazdy na požadavek nalakovat barevným hladkým lakem v barvách dle RAL vzorníku, nebo dodat v nerezi. Sloupy 80x80mm ze čtvercového uzavřeného profilu jsou opatřeny hladkým lesklým barevným práškovým lakem, také lze dodat v barevnostech RAL.

Kotvení dle požadavku dodáme buď s patkou na připravený betonový podklad, nebo pod zem do vyhlubených patek na zalití do betonu s prodlouženými sloupy o 800mm. Samotnou montáž i betonáž si lze objednat zakoupením produktu DOUBLE BAR INSTALL.

PARAMETRY

Značka: WOclub

Název: DOUBLE BAR TOP+MID

Materiál hrazdy: ocelová (S235) trubka DN33,7 v tloušťce 3mm

Materiál sloupu: ocelový uzavřený čtvercový profil jäckel 80x80mm v tloušťce 3mm

Barva: dle vzorníku RAL

Rozměr bez kotvení (VxDxŠ): 2500x3040x80mm (umístěny vedle sebe).

 

VYROBENO V ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: