JednaDvaTři...." kroky k vítězství", kdo vůbec jsme a jak to začalo?

 
JEDNA DVA TŘI vzniklo za účelem zkvalitnění služeb zaměřených na kondiční přípravu pro sportovce v České republice. Vycházíme z mnohaletých, především, osobních zkušeností z profesionálního sportu, díky kterým dokážeme velice flexibilně přistupovat k jednotlivému sportovci, i k celému sportovnímu klubu.
Nejpoužívanější metody vedení tréninku jsou intenzivní intervalové a kruhové tréninky aerobního a anaerobního charakteru.
Tréninky organizujeme v tělocvičnách, venku, doma, prostě kdekoliv. Proto vznikly...
 
...Kruhové trénink JednaDvaTři - určené pro veřejnost, kterých se účastní profesionálové i amatéři, ženy i muži. Dnes má tato skupina bezmála 900 členů, kdy na jedné tréninkové jednotce je cca 50 aktivně cvičících lidí...
 
...Latina JednaDvaTři - nový projekt, který má na starost bývalá tanečnice Latinskoamerických tanců. Jde o sólo tance (netančí se v páru). Úžasná forma odreagování se za doprovodu hudby a za účelem naučení se tanečních kroků....
 
 
- souběžně s tím probíhá trénování poloprofesionálních i profesionálních sportovců nebo týmů....hokej, fotbal, tenis, rugby, americký fotbal, stolní tenis, sportovní střelba, motosport.... Našim sportovcům se budeme věnovat v dalších příspěvcích na blogu. 
 
 Jsme "živé těleso", proto se neustále vyvíjíme a pomalu jdeme svým sportovním směrem, svou cestou. 
Je to cesta zdravého životního stylu, kam patří nejen trénink, ale také regenerace, zdravé stravování i sportovní vybavení s kompletním profesionálním přístupem.
 
Začali jsme postupně spolupracovat s partnery mající stejnou myšlenku, že sport je zdravý životní styl. Našim partnerům se budeme následně věnovat v dalších blogových příspěvcích. 
A tohle byl pro nás impuls posunout celou naši prozatímní práci o úroveň výš, dát JednaDvaTři reálnou podobu, vznikl JednaDvaTři ... shop. 
Jsme tým - David...Jirka...Roman...Katka...Terka  a jsme tady pro Vás, protože sport vnímáme jako životní styl...aktivně Vám pomůžeme, se vším poradíme a rádi prodáme...jsme sportovci a děláme to od srdce, jsme jednadvatri.cz 
 
... Vy jste JednaDvaTři